Additional information
| Weight | 11.250 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42.000 × 10.000 × 3.000 in |
| upc | 48702120329 |
| brand | Winchester |
| barrel_length | 26" |
| caliber_or_gauge | 12 Gauge |
| capacity | 5 + 1 |
| chamber | 3" |
| drilled_or_tapped | false |
| finish | Matte Black |
| firearm_action | Pump Action |
| grip | Black Composite |
| magazine | |
| receiver | Anodized Black Finish |
| sights | Brass Bead |
Product Description
BLACK/SYN | INVECTOR+ CHOKES

