Additional information
| Weight | 157.000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.750 × 9.000 × 2.500 in |
| upc | 850039520525 |
| brand | McCoy Arms |
| barrel_length | 28" |
| caliber_or_gauge | 20 Gauge 3" |
| capacity | 2 Rounds |
| color | Color Case Hardened |
| finish | Case Hardened |
| firearm_action | Over / Under |
| sights | Fiber Optic |
| stock | WALNUT |
Product Description
MCCOY Decker 20, Over/Under Shotgun, 20 Gauge, 3″ Chamber, 28″ Barrel, Color Case Hardened Finish, Walnut Stock, Fiber Optic Front Sight, 2 Rounds, Includes 5 Choke Tubes MCDK20

